Závody výsledky 2018
Závod v přívlači 17.11.2018 výsledky..

Umístění

Jméno

Body

1.

Zeman Luboš

12

2.

Procházka Ota

23,5

3.

Havel Ondřej

32,5

4.

Šrytr Michal

35

5.

Dušánek Bohuslav st.

35,5

6.

Macháček Ondřej

39

7.

Zubb Martin

45,5

8.

Švengr Jiří

46,5

9.

Kusička Ondřej

47,5

10.

Zornerová Zuzana

47,5

11.

Koryčanský Filip

52

12.

Pánek Jan

52

13.

Remenár Josef

54

14.

Helásek Martin

54,5

15.

Klouček

57

16.

Máslo Aleš

58

17.

Pacholátko

63

18.

Hauke Rudolf

63

19-20

Seifertová Dita

65,5

19-20

Miřejovský Tomáš

65,5

21.

Šolc Milan

68

22.

Bedrník Jan

68

23.

Miller Vladimír

71

24.

Filko Jan

73,5

25.

Kočí Josef

75

26.

Tůmová Ivana

75

Závod v přívlači 3.11.2018 výsledky...

Umístění

Jméno

Body

1.

Čepelák Tomáš

14

2.

Dušánek Bohuslav st.

22,5

3.

Miřejovský Zdeněk

30

4.

Vagenknecht Jiří

32,5

5.

Bedrník Jan

33

6.

Zeman Luboš

34

7.

Menčík Ivo

34,5

8.

Miřejovský Tomáš

35,5

9.

Urban David

36,5

10.

Procházka Ota

37

11.

Polák Mirek

37,5

12.

Lánský Petr

41,5

13.

Šolc Milan

43,5

14.

Šrytr Michal

43,5

15.

Zornerová Zuzana

46,5

16.

Bieleš Jan

47

17.

Šípek Jakub

52,5

18.

Payma Petr

59,5

19.

Pazderka Adam

62,5

20.

Šípek Miroslav

66

1.Ročník Method Feeder CUP 2018. Rybník Vítězná.

Umístění Jméno Váha
1. Night Hunters Team 36,1 Kg
2. KS-FISH Team 23,1 Kg
3. Vráťa Team 17 Kg
4. Kohouti 16,70 Kg
5. Beta Fish Team 12,20 Kg
6. Bedrník Team 10,30 Kg
7. Lamass Team 2,1 Kg
8. Voženílek Team 0 Kg

Umístění po 4.Kole KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Falta Kamil

19

22,55 Kg

2.

Pfeifer Filip

24

26,13 Kg

3.

Pekárek Pavel

25  

13,99 Kg

4.

Franěk Robert

26

14,85 Kg

5.

Novák Vráťa

27

26,34 Kg

6.

Dušánek Bohuslav.st

33

5,47 Kg

7.

Stuchlík Jiří

33,5

14,99 Kg

8.

Prokop Václav

35,5

11,35 Kg

9.

Slezák Luboš

44

12,57Kg

10.

Nováková Eva

48

1,4 Kg

11.

Nosek Ondřej

49,5

5,31 Kg

12.

Adámek Jakub

50,5

33,15 Kg

13.

Švanda Luděk

71,5

29,65 Kg

14.

Toth Jakub

81,5

4,29 Kg

15.

Kadlec František

83,5

0,23 Kg

16.

Petráček Jakub

84,5

1,87 Kg

17.

Vondra Martin

85

3,37 Kg

18.

Lajvr Daniel

85

0,9 Kg

19.

Pázler Vlastimil

86,5

0,1 Kg

20.

Hauke Rudolf

89,5

1,95 Kg

21.

Hruška Václav

91,5

0,12 Kg

22.

Hruška Jiří

69,5

21,86 Kg

23.

Kalenský Petr

73

15,3 Kg

24.

Jakl Josef

93

10,09 Kg

25.

Henychová Kateřina

93

3,23 Kg

26.

Mačo Jiří

94

13,71 Kg

27.

Zeman Luboš

94

4,73 Kg

28.

Hrachovina Miloš

73

9,25 Kg

29.

Pacovská Jana

97

0,59 Kg

30.

Šajerman Ladislav

71

5,52 Kg

31.

Lánský Petr

97,5

7,49 Kg

32.

Říčař David

98

2,85 Kg

33.

Janouch Miroslav

98

0,25 Kg

34.

Voženílek Tomáš

98,5

4,30 Kg

35.

Vyhlídal Emanuel

99

0,11 Kg

36.

Kašpar Richard

100

2,04 Kg

37.

Hlavatý Tomáš

101

0,87 Kg

38.

Dostál Tomáš

101,5

0 Kg

39.

Kučera Tomáš

102

2,52 Kg

40.

Lebeda

102,5

0 Kg

41.

Kašpar Aleš

104

0,40 Kg

42

Horyna Tomáš

105

0 Kg

43

Vaško Jan

106

0,25 Kg

44

Dočekalová Ivona

106

0 Kg

45

Okapal

107

0,1 Kg

46

Pacovský Jiří st.

107,5

0 Kg

47-48

Danihelka Roman

109

0 Kg

47-48

Temr Miroslav

109

0 Kg

49

Čech Ondřej

109,5

0 Kg

4.Kolo KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Falta Kamil

2

11,8 Kg

2.

Novák Vráťa

4

12,4 Kg

3.

Stuchlík Jiří

4

9,4 Kg

4.

Šajerman Láďa

4

5,08 Kg

5.

Pekárek Pavel

4

4,33 Kg

6.

Pfeifer Filip

6

8,24 Kg

7.

Dušánek Bohuslav st.

6

1,31 Kg

8.

Franěk Robert

7

5,65 Kg

9.

Hrachovina Miloš

7

2,59 Kg

10.

Nosek Ondřej

7,5

4,90 Kg

11.

Hruška Jiří

7,5

3,15 Kg

12.

Janouch Miroslav

8

0,25 Kg

13.

Voženílek Tomáš

8,5

4,30 Kg

14.

Kalenský Petr

10

0,09 Kg

15.

Prokop Václav

10,5

3,41 Kg

16.

Adámek Jakub

11

5,20 Kg

17.

Dostál Tomáš

11,5

0 Kg

18.

Slezák Luboš

12,5

0,04 Kg

19.

Lebeda

12,5

0 Kg

20.

Nováková Eva

13,5

0,02 Kg

Umístění po 3.Kole KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Falta Kamil

17

10,75 Kg

2.

Pfeifer Filip

18

17,89 Kg

3.

Franěk Robert

19

9,2 Kg

4.

Pekárek Pavel

21

9,66 Kg

5.

Novák Vráťa

23

13,94 Kg

6.

Prokop Václav

25

7,94 Kg

7.

Dušánek Bohuslav.st

27

4,16 Kg

8.

Stuchlík Jiří

29,5

5,59 Kg

9.

Slezák Luboš

31,5

12,53 Kg

10.

Nováková Eva

35,5

1,38 Kg

11.

Adámek Jakub

39,5

27,96 Kg

12.

Švanda Luděk

41,5

29,65 Kg

13.

Toth Jakub

51,5

4,29 Kg

14.

Kadlec František

53,5

0,23 Kg

15.

Petráček Jakub

54,5

1,87 Kg

16.

Vondra Martin

55

3,37 Kg

17.

Lajvr Daniel

55

0,9 Kg

18.

Pázler Vlastimil

56,5

0,1 Kg

19.

Hauke Rudolf

59,5

1,95 Kg

20.

Hruška Václav

61,5

0,12 Kg

21.

Hruška Jiří

62

18,71 Kg

22.

Kalenský Petr

63

15,21 Kg

23.

Jakl Josef

63

10,09 Kg

24.

Henychová Kateřina

63

3,23 Kg

25.

Mačo Jiří

64

13,71 Kg

26.

Zeman Luboš

64

4,73 Kg

27.

Hrachovina Miloš

66

6,66 Kg

28.

Pacovská Jana

67

0,59 Kg

29.

Šajerman Ladislav

67

0,44 Kg

30.

Lánský Petr

67,5

7,49 Kg

31.

Říčař David

68

2,85 Kg

32.

Vyhlídal Emanuel

69

0,11 Kg

33.

Kašpar Richard

70

2,04 Kg

34.

Hlavatý Tomáš

71

0,87 Kg

35.

Kučera Tomáš

72

2,52 Kg

36.

Kašpar Aleš

74

0,40 Kg

37.

Horyna Tomáš

75

0 Kg

38.

Vaško Jan

76

0,25 Kg

39.

Dočekalová Ivona

76

0 Kg

40.

Okapal

77,5

0,1 Kg

41.

Pacovský Jiří st.

77,5

0 Kg

42-44

Danihelka Roman

79

0 Kg

42-44

Temr Miroslav

79

0 Kg

42-44

Čech Ondřej

79,5

0 Kg

3.Kolo KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Kalenský Petr

3

15,21 Kg

2.

Jakl Josef

3

10,09 Kg

3.

Henychová Kateřina

3

3,23 Kg

4.

Slezák Luboš

6

10,72 Kg

5.

Pekárek Pavel

6

4,6 Kg

6.

Falta Kamil

6

3,72 Kg

7.

Franěk Robert

6

1,51 Kg

8.

Adámek Jakub

6,5

14,37 Kg

9.

Pfeifer Filip

7

4,37 Kg

10.

Šajerman Ladislav

7

0,44 Kg

11.

Lánský Petr

7,5

7,49 Kg

12.

Pázler Vlastimil

8

0,1 Kg

13.

Novák Vráťa

9

3,33 Kg

14.

Prokop Václav

9

1,1 Kg

15.

Dušánek Bohuslav.st

9

0,31 Kg

16.

Stuchlík Jiří

10,5

1,3 Kg

17.

Nováková Eva

10,5

0 Kg

18-19

Nosek Ondřej

12

0 Kg

18-19

Kadlec  František

12

0 Kg

Závod vytrvalců 24 hodin feeder,plavaná. 14.7-15.7.2018

 

UMÍSTĚNÍ

JMÉNO

VÁHA

1.

Dušánek Bohuslav st.

104,78kg

2.

Novák Vráťa

79,54kg

3.

Riesner Petr

62,64kg

4.

Falta Kamil

43,08kg

5.

Nováková Eva

42,14kg

6.

Jakl Josef

35,82kg

7.

Prokop Venda

32,71kg

8.

Pfeifer Filip

32,11kg

9.

Toth Jakub

25,58kg

10.

Horyna Tomáš

14,41kg

11.

Říčař David

5,56kg

Závod dvojic Feeder,Plavaná umístění. 23.6.2018

 

UMÍSTĚNÍ

TÝM

VÁHA

1.

Dušánek Bohuslav st.-Riesner Petr

31,46kg

2.

Novák Vráťa - Nováková Eva

29,32kg

3.

Toth Jakub-Jakl Josef

23,27kg

4.

Peterka Jarda-Holčák Radek

20,5kg

5.

Falta Kamil-Henychová Katka

17,17kg

6.

Stuchlík Jiří-Vyhlídal Eman

9,79kg

7.

Prokop Venda-Kašpar Aleš

6,91kg

8.

Čižík Jakub-Garček Lukáš

4,43kg

9.

Chlap Josef-Novotná Dominika

4,4kg

10.

Vondra Martin-Hruška Jiří

3,01kg

11.

Slezák Luboš- Dušánek Bohuslav ml.

2,88kg

12.

Lajvr Dan-Čapek Jakub

2,71kg

13.

Hauke Rudolf-Dočekalová Ivona

1,07kg

14.

Spichal Jarda-Toman Martin

0,56kg

15.

Peterka Vojta-Zima Josef

0,09kg

16.

Bárta Antonín-Bednář Míra

0kg

Výsledky po 2.Kole KS FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Pfeifer Filip

11

13,52 Kg

2.

Falta Kamil

11

7,03 Kg

3.

Švanda Luděk

11,5

29,65 Kg

4.

Franěk Robert

13

7,69 Kg

5.

Novák  Vráťa

14

10,61 Kg

6.

Pekárek Pavel

15

5,06 Kg

7.

Prokop Václav

16,5

6,84 Kg

8.

Dušánek Bohuslav st.

18

3,85 Kg

9.

Stuchlík Jiří

19

4,29 Kg

10.

Toth Jakub

21,5

4,29 Kg

11.

Petráček Jakub

24,5

1,87 Kg

12.

Vondra Martin

25

3,37 Kg

13.

Nováková Eva

25

1,38 Kg

14.

Lajvr Daniel

25

0,9 Kg

15.

Slezák Luboš

25,5

1,81 Kg

16.

Hauke Rudolf

29,5

1,95 Kg

17.

Nosek Ondra

30

0,41 Kg

18.

Hruška Václav

31,5

0,12 Kg

19.

Hruška Jiří

32

18,71 Kg

20.

Adámek Jakub

33

13,59 Kg

21.

Mačo Jiří

34

13,71 Kg

22.

Zeman Luboš

34

4,73 Kg

23.

Hrachovina Miloš

36

6,66 Kg

24.

Pacovská Jana

37

0,59 Kg

25.

Říčař David

38

2,85 Kg

26.

Vyhlídal Emanuel

39

0,11 Kg

27.

Kašpar Richard

40

2,04 Kg

28.

Hlavatý Tomáš

41

0,87 Kg

29.

Kadlec František

41,5

0,23 Kg

30.

Kučera Tomáš

42

2,52 Kg

31.

Kašpar Aleš

44

0,40 Kg

32.

Horyna Tomáš

45

0 Kg

33.

Vaško Jan

46

0,25 Kg

34.

Dočekalová Ivona

46

0 Kg

35.

Okapal

47,5

0,1 Kg

36.

Pacovský Jiří st.

47,5

0 Kg

37.

Pázler Vlastimil

48,5

0,38 Kg

38.-39.

Danihelka Roman

49

0 Kg

38.-39.

Temr Miroslav

49

0 Kg

40.

Čech Ondřej

49,5

0 Kg

2.Kolo KS-FISH 10.6.2018

UMÍSTĚNÍ

JMÉNO

BODY

VÁHA

1

Hruška Jiří

2

18,71 Kg

2

Mačo Jiří

4

13,71 Kg

3

Novák Vráťa

4

7,12 Kg

4

Zeman Luboš

4

4,73 Kg

5

Pfeifer Filip

5

6,52 Kg

6

 Fraňek Robert

7

2,62 Kg

7

Petráček Jakub

7

1,87 Kg

8

Falta Kamil

7

1,79 Kg

9

Říčař David

8

2,85 Kg

10

Pekárek Pavel

8

2,47 Kg

11

Stuchlík Jiří

8

2,02 Kg

12

Švanda Luděk

8,5

11,89 Kg

13

Prokop Václav

8,5

3,48 Kg

14

Slezák Luboš

8,5

1,43 Kg

15

Toth Jakub

9,5

3,32 Kg

16

Dušánek Bohuslav

11

2,01 Kg

17

Hlavatý Tomáš

11

0,87 Kg

18

Lajvr Daniel

11

0,6 Kg

19

Nováková Eva

13

1,1 Kg

20

Nosek Ondřej

13,5

0,1 Kg

21

Vondra Martin

14,5

0,08 Kg

22

Hruška Václav

15

0,1 Kg

23-24

Horyna Tomáš

15

0 Kg

23-24

Hauke Rudolf

15

0 Kg

25

Dočekalová Ivona

16

0 Kg

1.Kolo KS-FISH 15.4.2018

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Švanda Radek

3

17,76 Kg

2.

Adámek Jakub

3

13,59 Kg

3.

Falta Kamil

4

5,24 Kg

4.

Pfeifer Filip

6

7 Kg

5.

Hrachovina Miloš

6

6,66 Kg

6.

Franěk Robert

6

5,07 Kg

7.

Pekárek Pavel

7

2,59 Kg

8.

Dušánek Bohuslav.st

7

1,84 Kg

9.

Pacovská Jana

7

0,59 Kg

10.

Prokop Václav

8

3,36 Kg

11.

Vyhlídal Emanuel

9

0,11 Kg

12.

Novák Vráťa

10

3,49 Kg

13.

Kašpar Richard

10

2,04 Kg

14.

Vondra Martin

10,5

3,29 Kg

15.

Stuchlík Jiří

11

2,27 Kg

16.

Kadlec František

11,5

0,23 Kg

17.

Kučera Tomáš

12

2,52 Kg

18.

Toth Jakub

12

0,97 Kg

19.

Nováková Eva

12

0,28 Kg

20.

Kašpar Aleš

14

0,40 Kg

21.

Lajvr Daniel

14

0,30 Kg

22.

Hauke Rudolf

14,5

1,95 Kg

23.

Vaško Jan

16

0,25 Kg

24.

Nosek Ondřej

16,5

0,31 Kg

25.

Hruška Václav.st

16,5

0,02 Kg

26.

Slezák Luboš

17

0,38 Kg

27.

Okapal

17,5

0,01 Kg

28-29

Pacovský Jiří.st

17,5

0 Kg

28-29

Petráček Jakub

17,5

0 Kg

30.

Pázler Vlastimil

18,5

0,38 Kg

31-32

Danihelka Roman

19

0 Kg

31-32

Temr Miroslav

19

0 Kg

33.

Čech Ondřej

19,5

0 Kg

Dolovná 2018

Umístění

Jméno

Body

1.

Falta Kamil

157

2.

Bařinka Tomáš

77

3.

Nováková Eva

50

4.

Novák Vráťa

46

5.

Říčař David

41

6.

Mačo Jiří

40

7.

Vondra Martin

38

8.

Ludvík Tomáš

36

9.

Okapal Josef

35

10.

Kučera Tomáš

33

11.

Rubáček Standa

26

12.

Hruška Jiří

17

13.

Lajvr Daniel

16

14.

Sičák Pavel

12

15.

Šuliman Vít

11

16.

Petráček Jakub

10

17.

Dušánek Bohuslav.st

7

18.

Prokop Václav

6

19-21

Helásek Martin

5

19-21

Toth Jakub

5

19-21

Havrila Michal

5

22.

Slezák Luboš

1

23.

Pacovská Jana

0

MmM4OTU0M