Závody výsledky
Přívlač 26.11.2016.

Umístění

Jméno

Body

1.

Procházka Ota

17 B

2.

Urban David

23,5 B

3.

Šolc Milan

25 B

4.

Havel Ondra

25,5 B

5.

Miřejovský Zdeněk

28 B

6.

Vybíral Karel

30,5 B

7-8.

Zeman Luboš

31  B

8-8.

Mádle Radek

31 B

9.

Pánek Jan

31,5 B

10.

Dušánek Bohuslav

32,5 B

11.

Macháček Ondra

34,5 B

12.

Miřejovský Tomáš

36 B

13.

Zhezhela Saša

39 B

14.

Menšík Ivo

45 B

15.

Stonavský Ruda

50 B

Přívlač 19.11.2016.

Umístění Jméno Body
1. Zeman Luboš 11,5 B
2. Procházka Ota 15 B
3. Miřejovský Tom 16,5 B
4. Šolc Milan 19 B
5-6 Karel Vybíral 23,5 B
5-6 Dušánek Bohuslav 23,5 B
7. Miřejovský Zdeněk 24,5 B
8. Urban David 26,5 B
9. Mádle Radek 28,5 B
10. Pfeifer Filip 30,5 B
11. Menšík Ivo 32,5 B
12-13 Helásek Martin 34 B
12-13 Bonaventura Lukáš 34 B
14-15 Lukeš Martin 35 B
14-15 Toth Jakub 35 B

Iron Claw CUP 6.11.2016.

Umístění

Jméno

Body

1.

Štěpánek Roman

16,5

2.

Procházka Ota

28,5

3.

Pánek Pavel

31

4.

Pánek Jan

33,5

5.

Machatý David

39

6.

Petružálek Jiří

43

7.

Havel Ondřej

44,5

8.

Zeman Luboš

45

9.

Čepelák Tomáš

50,5

10.

Vágenknecht Jiří

53

11.

Miřejovký Tomáš

56,5

12.

Kolarovký Milan

57,5

13.

Čekal Tomáš

60

14.

Kadlec Fanda

63

15.

Urban David

65

16-17

Brodský Michal

69,5

16-17

Pacholátko Richard

69,5

18.

Dušánek Bohuslav

70

19.

Vršovský Michal

73

20.

Šolc Milan

74,5

21.

Menšík Ivan

77

22.

Filko Jan

77,5

23.

Stonavský Rudolf

79

24.

Miřejovský Zdeněk

80

25.

Chrz Jan

83,5

26.

Žížala Saša

86

27.

Fryšová Jaroslava

88,5

28.

Mádle Radek

90

29.

Koloušek David

92

30.

Kolarovský Petr

98

31.

Helásek Martin

106

32.

Pfeifer Filip

106

Celkové umístění po posledním 4.kole KS-Fish

Umístění Jméno Body Váha
1. Pfeifer Filip 27 33,88 Kg
2. Novák Vráťa 28 42,74 Kg
3. Stuchlík Jiří 30 27,25 Kg
4. Macháček Ondřej 35,5 29,30 Kg
5. Šuliman Vít (Šulda) 42 25,59 Kg
6. Falta Kamil 43 20,56 Kg
7. Dušánek Bohuslav.st 45 19,18 Kg
8. Vondra Martin 45,5 31,84 Kg
9. Prokop Václav 45,5 19,89 Kg
10. Henychová Kateřina 47 24,04 Kg
11. Plecháč Marek.jun 54 24,66 Kg
12. Emanuel Vyhlídal 54,5 10,11 Kg
13. Kašpar Aleš 55 16,69 Kg
14. Toth Jakub.jun 61 13,69 Kg
15. Kučera Tomáš 61,5 24,19 Kg
16. Vybíral Karel 67 9,29 Kg
17. Nováková Eva 67,5 15,39 Kg
18. Dušánek Tomáš 76 25,86 Kg
19. Hrachovina Miloš 77 16,46 Kg
20. Franěk Robert 78 5,69 Kg
21. Macháň Pavel 80 14 Kg
22. Mádle Radek 80 5,42 Kg
23. Hruška Václav 81 6,30 Kg
24. Procházka Ota 81,5 12,42 Kg
25. Slezák Luboš 83 7,4 Kg
26. Rubáček Standa.jun 84 5,37 Kg

27.Kadlec František 84,5  9,69 Kg
28. Riesner Petr 85 9,8 Kg
29. Dušánek Bohuslav.ml 85 4,57 Kg
30. Zeman Luboš 86 9,09 Kg
31. Pirkl Filip 86,5 6,32 Kg
32. Tvarůžek Míra 91 4,19 Kg
33. Peterka Jaroslav 93 31,30 Kg
34. Holčák Radek 93 15,54 Kg
35. Horyna Tomáš 94 9,47 Kg
36. Hauke Ruda 94 1,18 Kg
37. Vágenknecht Jiří 95 1,95 Kg
38. Havlíček Standa 96 3,02 Kg
39. Hlavatý Tomáš.jun 97,5 0 Kg
40. Zbigniew Maslowski.PL 99 10,04 Kg
41. Sičák Pavel 99 4,27 Kg
42. Hofinger Jaroslav 100 8,19 Kg
43. Šitina Josef 101 4,33 Kg
44. Jizbera Milan 101,5 3,65 Kg
45. Šolc Milan 101,5 0,41 Kg
46. Říčař David 104 4,9 Kg
47. Mačo Jiří 104 1,6 Kg
48. Petružálek Jiří 104,5 0,24 Kg
49. Pacovská Jana 105 1,48 Kg
50. Vojtěch Václav 107 1,31 Kg
51. Andrž Láďa 107 0,81 Kg
52. Dočekalová Ivona 109 0 Kg
53. Dydňanský Roman 110 0 Kg
54. Vlasta Pázler 110,5 0 Kg
55. Malínský Áda 111 0,30 Kg

4.Kolo KS-FISH

22.10.2016. Poslední 4.KOLO KS-FISH

Umístění Jméno Body Váha
1. Horyna Tomáš 4 9,47 Kg
2. Pfeifer Filip 5 9,84 Kg
3. Vagenknecht Jiří 5 1,95 Kg
4. Havlíček Standa 6 3,02 Kg
5. Riesner Petr 7 9,18 Kg
6. Vyhlídal Eman 8,5 2,55 Kg
7. Toth Jakub.jun 9 5,71 Kg
8. Sičák Pavel 9 4,27 Kg
9. Franěk Robert 9 1,79 Kg
10. Stuchlík Jiří 9 1,59 Kg
11. Macháček Ondra 9,5 10,86 Kg
12. Vondra Martin 11 18,48 Kg
13. Mádle Radek 11 1,40 Kg
14. Milan Jezbera 11,5 3,65 Kg
15.. Šolc Milan 11,5 0,41 Kg
16. Procházka Ota 12 5,76 Kg
17. Plecháč Marek.jun 12 4,40 Kg
18. Šiliman Vít 12,5 5,55 Kg
19. Kučera Tomáš 13,5 5,25 Kg
20. Petružálek Jiří 14,5 0,24 Kg
21. Kadlec František 14,5 0,19 Kg
22. Prokop Václav 15 2,30 Kg
23. Dušánek Bohuslav.st 15 0,65 Kg
24. Novák Vráťa 16 4,08 Kg
25. Falta Kamil 16 0,39 Kg
26. Vojtěch Václav 17 1,31 Kg
27. Andrž Láďa 17 0,81 Kg
28. Vybíral Karel 17 0,42 Kg
29. Henychová Kateřina 18 0,30 Kg
30-31 Ivona Dočekalová 19 0 Kg
30-31 Hauke Ruda 19 0 Kg
32-34 Dydňanský Roman 20 0 Kg
32-34 Zeman Luboš 20 0 Kg
32-34 Kašpar Aleš 20 0Kg
35-36 Nováková Eva 20,5 0 Kg
35-36 Vlasta Pázler 20,5 0 Kg
37. Hlavatý Tomáš.jun 22 0 Kg

Kaprobraní 2016

 

Umístění

Team

Váha

1.

Tullamor Team

81,34 Kg

2.

Klais Team

66,82 Kg

3.

Machino Team

65,16 Kg

4.

Team Nula

61,68 Kg

5.

Rebel Baits Team

43,88 Kg

6.

Slovajda Team

14,42 Kg

7.

Milenka Team

11,08 Kg

8.

KS-Fish Team

11 Kg

9.

Lukášková,Drozd

4,78 Kg

10.

Šiftanc Team

2,12 Kg

11.

Carp Story Team

1,44 Kg

12-14

Kurva Drát Team

0 Kg

12-14

Leonidas Carp Team

0 Kg

12-14

H2O Baits Team

0 Kg


Umístění po 3.kole KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Novák Vráťa

12

38,66 Kg

2.

Stuchlík Jiří

21

25,66 Kg

3.

Pfeifer Filip

22

24,04 Kg

4.

Macháček Ondra

26

18,44 Kg

5.

Falta Kamil

27

20,17 Kg

6.

Henychová Kateřina

29

23,74 Kg

7.

Šulimán Vít

29,5

20,04 Kg

8.

Dušánek Bohuslav.st

30

18.53 Kg

9.

Prokop Václav

30,5

17,59 Kg

10.

Vondra Martin

34,5

13,36 Kg

11.

Kašpar Aleš

35

16,69 Kg

12.

Dušánek Tomáš

46

25,86 Kg

13.

Emanuel Vyhlídal

46

7,56 Kg

14.

Hrachovina Miloš

47

16,46 Kg

15.

Nováková Eva

47

15,39 Kg

16.

Kučera Tomáš

48

18,94 Kg

17.

Macháň Pavel

50

14 Kg

18.

Vybíral Karel

50

8,87 Kg

19.

Hruška Václav

51

6,30 Kg

20.

Toth Jakub

52

8,2 Kg

21.

Slezák Luboš

53

7,4 Kg

22.

Rubáček Standa.jun

54

5,37 Kg

23.

Dušánek Bohuslav.ml

55

4,57 Kg

24.

Pirkl Filip

56,5

6,32 Kg

25.

Tvrůžek Míra

61

4,19 Kg

26.

Peterka Jarda

63

31,30 Kg

27.

Holčák Radek

63

15,54 Kg

28.

Zeman Luboš

66

9,09 Kg

29.

Zbigniew Maslowski.PL

69

10,04 Kg

30.

Mádle Radek

69

4,02 Kg

31.

Franěk Robert

69

3,9 Kg

32.

Procházka Ota

69,5

6,66 Kg

33.

Hofinger Jaroslav

70

8,19 Kg

34.

Šitina Josef

71

4,33 Kg

35.

Říčař David

74

4,9 Kg

36.

Mačo Jiří

74

1,6 Kg

37.

Pacovská Jana

75

1,48 Kg

38.

Hauke Ruda

75

1,18 Kg

39.

Hlavatý Tomáš.jun

75,5

0 Kg

40.

Hofinger Václav

78

0,83 Kg

41.

Riesner Petr

78

0,62 Kg

42.

Malínský Áda

81

0,30 Kg

3.kolo o pohár KS-FISH 10.9.2016.

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Peterka Jarda

3

31,30 Kg

2.

Novák Vráťa

3

17,62 Kg

3.

Stuchlík Jiří

4

14,36 Kg

4.

Plecháč Marek.jun

6

15,35 Kg

5.

Zeman Luboš

6

9,09 Kg

6.

Macháček Ondra

7

9,84 Kg

7.

Pfeifer Filip

7

8,02 Kg

8.

Vyhlídal Emanuel

7

3,39 Kg

9.

Šulimán Vít

7,5

11,04 Kg

10.

Prokop Václav

8,5

8,94 Kg

11.

Rubáček Stanislav.jun

9

4,29 Kg

12.

Mádle Radek

9

4,02 Kg

13.

Procházka Ota

9,5

6,66 Kg

14.

Dušánek Tomáš

10

6,92 Kg

15.

Nováková Eva

10

6,78 Kg

16.

Pirkl Filip.jun

10,5

5,60 Kg

17.

Falta Kamil

11

7,40 Kg

18.

Hruška Václav

11

2,48 Kg

19.

Vondra Martin

11,5

2,42 Kg

20.

Henychová Kačka

12

1,70 Kg

21.

Vybíral Karel

12

0,47 Kg

22.

Kučera Tomáš

13

5,48 Kg

23.

Toth Kuba.jun

14

2,04 Kg

24.

Kašpar Aleš

15

0,03 Kg

25.

Hlavatý Tomáš.jun

15,5

0 Kg

26.

Bohuslav Dušánek.st

16

0 Kg

Závody Dvojic 24.hodin

Umístění.

Jména.

Váha.

1.

Filip Pfeifer,Tomáš Dušánek

176,45 Kg

2.

Jaroslav Peterka,Radek Holčák

163,84 Kg

3.

Falta Kamil,Henychová Kačka

115,45 Kg

4.

Novák Vráťa,Nováková Eva

91,42 Kg

5.

Procházka Ota,Zeman Luboš

80,78 Kg

6.

Dušánek Bohuslav.st,Riesner Petr

72,34 Kg

7.

Hauke Ruda,Ivona Dočekalová

65,65 Kg

8.

Dušánek Boba,Šuliman Vít

62,04 Kg

9.

Plecháč Marek,Jakub Toth

53,08 Kg

10.

 

Sičák Pavel,Hruška Václav

46,98 Kg

11.

Tvarůžek Míra,Dušánek Bohuslav.Nejst.

44,28 Kg

12.

Pirkl Filip,Rubáček Standa

28,25 Kg

13.

Lajvr Daniel,Hanuš

20,78 Kg

14.

Hlavatý Martin,Hlavatý Tomáš

18,42 Kg

Závod dvojic

Umístění Jméno Body Váha
1. Novák Vráťa - Nováková Eva 2 18,97 Kg
2. Dušánek Bohuslav.st - Riesner Petr 3 29,78 Kg
3. Dušánek Tomáš.- Šuliman Víťa 4 36,56 Kg
4. Trnka Aleš - Bartoněk Lukáš 4 29,83 Kg
5. Hrachovina Miloš.- Andrž Láďa 5 9,33 Kg
6. Falta Kamil - Henychová Káťa 6,5 14,96 Kg
7. Bednář - Kaválek 6,5 8,02 Kg
8. Hruška Václav.st - Hruška Václav.ml 7 8,67 Kg
9. Peterka Jarda - Holčák Radek 7 4,73 Kg
10. Hofinger Jarda.- Hofinger Václav 8 21,92 Kg
11. Prokop Venda - Kašpar Aleš 8 13,82 Kg
12. Vybíral Karel.- Smejkal Vojta 9 7,82 Kg
13. Hauke Ruda - Dočekalová Ivona 9 7,62 Kg
14. Pacovská Jana - Pacovský Jiří.st 10 8,15 Kg
15. Pacovský Jiří.- Veinfurter Libor 10 7,82 Kg
16. Stuchlík Jiří.- Franěk Robert 10 3,14 Kg
17. Vondra Martin.- Kučera Tomáš 11 9,30 Kg
18. Vágenknecht Jiří.- Machatý David 11 7,55 Kg
19. Malinský Áda .- Veverka Zdeněk 11 4,23 Kg
20. Dušánek Bohuslav.ml - Pfeifer Filip 11 3,60 Kg

Anaconda cup 4.ročník

Umístění Jméno týmu Váha Počet kusů ryb
1. Tullamore Team 282,07 Kg 72 Ks
2. Team Nula 131,81 Kg 31 Ks
3. Macino Team 128,17 Kg 38 Ks
4. Gábina Team 68,51 Kg 21 Ks
5. Marvi Baits 64,31 Kg 18 Ks
6. H2O Team 57,14 Kg 19 Ks
7. Výraváci 52,11 Kg 14 Ks
8. CT Beta Fish 46,50 Kg 12 Ks
9. KS-FISH Team 35,40 Kg 13 Ks
10 Milenka Team 31,92 Kg 10 Ks
11. Guberno Team 31,09 Kg 9 Ks
12. Pijus Team 27,99 Kg 8 Ks
13. Carp Team Beta Fish 25,16 Kg 7 Ks
14. Kurvadrát Team 20,37 Kg 7 Ks

Nejtěžší rybu závodu ulovil Tomáš Čekal (kapr o váze 11,4 Kg)
První rybu závodu ulovil Vít Šulimán (kapr 5,6 Kg)
Celková váha 1002,55 Kg.
Bodované ryby (279 ks)
+- 1.tuna ryb byla nebodovaných

Závod vytrvalců 24.hodin.

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Pavlíček Radek

2

89,13 Kg

2.

Dušánek Tomáš

2

84,56 Kg

3.

Peterka Jaroslav

4

72,4 Kg

4.

Falta Kamil

4

51,19 Kg

5.

Hruška Václav

4

29,4 Kg

6.

Vyčichl Michal

5

24,13 Kg

7.

Nováková Eva

6

11,12 Kg

8.

Dušánek Bohuslav.st

8

32,4 Kg

9.

Sičák Pavel

8

31,03 Kg

10.

Hauke Ruda

8

22,73 Kg

11.

Novák Vráťa

9

50,66 Kg

12.

Riesner Petr

9

29,81 Kg

13.

Toth Jakub

9

22,13 Kg

14.

Vybíral Karel

10

11,48 Kg

15.

Prokop Václav

11

35,71 Kg

16.

Hrachovina Miloš

11

14,05 Kg

17.

Řehák Václav

11,5

2,26 Kg

18.

Kašpar Aleš

12

11,26 Kg

19.

Andrž Láďa

13

12,66 Kg

20.

Stuchlík Jiří

13

10,62 Kg

21.

Petráček Jakub

13

9,06 Kg

22.

Dočekalová Ivona

14,5

6,02 Kg

23.

Henichová Kačka

15

4,68 Kg

24.

Horyna Tomáš

15

0,43 Kg

25.

Hencel Jiří

17

2,22 Kg

Dětské rybářské soustředění Vítězná 2016 3.ročník

Umístění.Jméno celkem organizace
1.Pirkl Filip 730 cm Hronov
2.Škoda Ondra 563 cm Hronov
3.Hlavatý Tomáš 463 cm Vítězná
4.Plecháč Marek 459 cm Hronov
5.Šesták Filip 433 cm Jaroměř
6. Toth Kuba 384 cm Hronov
7. Jirásek Adam 338 cm Vítězná
8. Hanuš Dušan 320 cm Pilníkov
9. Pácaltová Alenka 248 cm Vítězná
10. Moravec Pavel 198 cm Hostinné
11. Svatoň Petr 196 cm Jaroměř
12. Paur Miloš 172 cm Hostinné
13. Streit Adam 145 cm Pilníkov
14. Jakl Martin 144 cm Jaroměř
15. Škoda Ondra 130 cm Hostinné
16. Samek David 116 cm Jaroměř
17. Kubín Pavel 112 cm Pilníkov
18. Mrštík Tomáš 109 cm 
19. Reimant Pavel 82 cm Pilníkov
20.Hanuš Vojta 79 cm Vítězná
21. Sedlmaier Jiří 50 cm Hronov
22. Pavelec Tadeáš 0 cm Hostinné

Největší ryba závodu: Hlavatý Tomáš jeseter 91.cm

Umístění po 2.kole KS-FISH

Umístění Jméno Body Váha
1. Novák Vráťa 9 21,04 Kg
2. Dušánek Bohuslav.st 14 18,53 Kg
3. Pfeifer Filip 15 16,02 Kg
4. Falta Kamil 16 12,77 Kg
5. Henychová Kačka 17 22,04 Kg
6. Hrachovina Miloš 17 16,46 Kg
7. Stuchlík Jiří 17 11,3 Kg
8. Macháček Ondřej 19 8,6 Kg
9. Kašpar Aleš 20 16,66 Kg
10. Macháň Pavel 20 14 Kg
11. Prokop Václav 22 8,65 Kg
12. Šuliman Vít 22,5 9 Kg
13. Vondra Martin 23 10,94 Kg
14. Slezák Luboš 23 7,4 Kg
15. Dušánek Bohuslav.ml 25 4,57 Kg
16. Tvarůžek Míra 31 4,19 Kg
17. Holčák Radek 33 15,54 Kg
18. Kučera Tomáš 35 14,76 Kg
19. Dušánek Tomáš 36 18,94 Kg
20. Nováková Eva 37 8,61 Kg
21. Vybíral Karel 38 8,40 Kg
22. Toth Jakub 38 6,16 Kg
23. Maslowski Zbigniew.PL 39 10,04 Kg
24. Emanuel Vyhlídal 39 4,17 Kg
25. Franěk Robert 39 3,9 Kg
26. Hofinger Jaroslav 40 8,19 Kg
27. Hruška Václav .st 40 3,88 Kg
28. Šitina Josef 41 4,33 Kg
29. Říčař David 44 4,9 Kg
30. Mačo Jiří 44 1,6 Kg
31. Pacovská Jana 45 1,48 Kg
32. Hauke Ruda 45 1,18 Kg
33. Rubáček Standa 45 1,08 Kg
34. Pirkl Filip 46 0,72
35. Hofinger Václav 48 0,83 Kg
36. Riesner Petr 48 0,62 Kg
37. Malínský Áda 51 0,30 Kg

2. KS.FISH kolo

2.Kolo. KS-FISH 4.6.2016
Umístění Jméno Body Váha
1. Holčák Radek 3 15,54 Kg
2. Kašpar Aleš 5 15,82 Kg
3. Kučera Tomáš 5 14,76 Kg
4. Novák Vráťa 5 9,03 Kg
5. Henychová Kačka 6 19,74 Kg
6. Dušánek Tomáš 6 18,94
7. Dušánek Bohuslav.st 7 12,36 Kg
8. Nováková Eva 7 8,61 Kg
9. Falta Kamil 7 7,26 Kg
10. Stuchlík Jiří 8 5,8 Kg
11. Zbigniew Maslowski.PL 9 10,04 Kg
12. Slezák Luboš 9 6,57 Kg
13. Kadlec Fanda 10 9,5 Kg
14. Šuliman Vít 10 6,88 Kg
15. Hrachovina Miloš 11 8,59 Kg
16. Macháček Ondra 11 5,84 Kg
17. Pfeifer Filip 11 4,34 Kg
18. Šitina Pepa 11 4,33 Kg
19. Vondra Martin 13 5,24 Kg
20. Prokop Venda 13 2,85 Kg
21. Říčař David 14 4,9 Kg
22. Tvarůžek Míra 14 3,08 Kg
23. Macháň Pavel 14 1,9 Kg
24. Mačo Jiří 14 1,6 Kg
25. Dušánek Bohuslav.ml 14 1,29 Kg

1.kolo Ks-Fish

1 Vráťa Novák 4 12,01 Kg
2 Filip Pfeifer 4 11,68 Kg
3 Pavel Macháň 6 12,10 Kg
4 Miloš Hrachovina 6 7,87 Kg
5 Marek Plecháč 6 4,91 Kg
6 Bohuslav Dušánek st. 7 6,17
7 Karel Vybíral 8 8,40 Kg
8 Jakub Toth 8 6,16 Kg
9 Ondřej Macháček 8 2,76 Kg
10 Václav Prokop 9 5,80 Kg
11 Kamil Falta 9 5,51 Kg
12 Jiří Stuchlík 9 5,5 Kg
13 Emanuel Vyhlídal 9 4,17 Kg
14 Robert Franěk 9 3,9 Kg
15 Jarda Hofinger 10 8,19 Kg
16 Martin Vondra 10 5,7 Kg
17 Václav Hruška st. 10 3,88 Kg
18 Bohuslav Dušánek ml. 11 3,28 Kg
19 Káťa Henychová 11 2,3 Kg
20 Vít Šuliman 12,5 2,12 Kg
21 Luboš Slezák 14 0,83 Kg
22 Jana Pacovská 15 1,48 Kg
23 Ruda Hauke 15 1,18 Kg
24 Standa Rubáček 15 1,08 Kg
25 Aleš Kašpar 15 0,84 Kg
26 Filip Pirkl 16,5 0,72 Kg
27 Míra Tvarůžek 17 1,11 Kg
28 Václav Hofinger 18 0,83 Kg
29 Petr Riesner 18 0,62 Kg
30 Ada Malínský 21 0,30 Kg

ZjAwOWM