Závody výsledky 2017
Rapture CUP 2017.

Umístění

Jméno

Body

1.

Šolc Milan

3.b

2.

Miřejovský Tomáš

3.b

3.

Zeman Luboš

3.b

4.

Payma Petr

1.b

5.

Urban David

0.b

6.

Bieleš Jan

0.b

7.

Vaško Jan

0.b

8.

Dušánek Bohuslav.st

0.b

9.

Hiesbock Petr

0.b

10.

Menšík Ivo

0.b

11-23

Procházka Ota

0.b

11-23

Čepelák Tomáš

0.b

11-23

Polák Mirek

0.b

11-23

Macháček Ondřej

0.b

11-23

Šafář Jakub

0.b

11-23

Marek Pelinka

0.b

11-23

Jiří Vondrák

0.b

11-23

Helásek Martin

0.b

11-23

Pacovský Jiří

0.b

11-23

Jakubík Standa

0.b

11-23

Pelinka Jiří

0.b

11-23

Kadlec František

0.b

11-23

Miřejovský Zdeněk

0.b

24.

Havel Ondřej

0.b

Umístění po 4.Kole KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Falta Kamil

18

18,36 Kg

2.

Riesner Petr

19

40,39 Kg

3.

Pekárek Pavel

25

16,3 Kg

4.

Dušánek Tomáš

26,5

29,45 Kg

5.

Horyna Tomáš

29,5

18,55 Kg

6.

Stuchlík Jiří

32

4,93 Kg

7.

Vyhlídal Emanuel

35

10,61 Kg

8.

Dušánek Bohuslav.st

35

10,2 Kg

9.

Pfeifer Filip

41

18,64 Kg

10.

Vondra Martin

42,5

10,5 Kg

11.

Nováková Eva

46

8,65 Kg

12.

Novák Vráťa

50

5,76 Kg

13.

Toth Jakub

53,5

1,64 Kg

14.

Prokop Václav

54

0,81 Kg

15.

Helásek Martin

60

0,22 Kg

16.

Lajvr Daniel

61,5

12,83 Kg

17.

Hauke Rudolf

67

5,36 Kg

18.

Vaško Jan

70

1,53 Kg

19.

Šuliman Vít

73,5

5,45 Kg

20.

Hruška Václav.st

74

0,33 Kg

21.

Zeman Luboš

78

8,27 Kg

22.

Kučera Tomáš

79,5

9,68 Kg

23.

Peterka Jaroslav

80,5

2,68 Kg

24.

Hrachovina Miloš

81,5

8,13 Kg

25.

Šitina Josef

82,5

3,98 Kg

26.

Hruška Jiří

83,5

0,66 Kg

27.

Šolc Milan

84

1,73 Kg

28.

Plecháč Marek

87

0,4 Kg

29.

Kalenský Petr

91

0,14 Kg

30.

Kadlec František

92,5

0 Kg

31.

Danihelka Roman

96

0 Kg

32.

Holčák Radek

97

20,99 Kg

33.

Sičák Pavel

98

6,83 Kg

34.

Říčař David

98

5,86 Kg

35.

Bartoněk Lukáš

98

0,46 Kg

36.

Aleksandrová Alena

101,5

8,58 Kg

37.

Čech Ondřej

102,5

0,09 Kg

38.

Malínský Adolf

103

0 Kg

39-40

Erban Vojtěch.st

104,5

0 Kg

39-40

Erban Vojtěch.ml

104,5

0 Kg

41.

Pázler Vlasta

105

0,05 Kg

42.

Kratochvíl Jan

108,5

0 Kg

43.

Kryl Jakub

109

0 Kg

44.

Pleskač Jan.st

109,5

0 Kg

45-47

Pacovská Jana

110,5

0 Kg

45-47

Vintera Jan

110,5

0 Kg

45-47

Pleskač Jan.ml

110,5

0 Kg

4. Kolo KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1

Zeman Luboš

2

6,33 Kg

2.

Pekárek Pavel

3

6,83 Kg

3.

Kučera Tomáš

4

8,98 Kg

4.

Falta Kamil

4

6,49 Kg

5.

Dušánek Tomáš

4

5,44 Kg

6.

Riesner Petr

6

2,54 Kg

7.

Šitina Josef

7

3,97 Kg

8.

Vyhlídal Emanuel

7

2,75 Kg

9.

Peterka Jaroslav

7

1,15 Kg

10.

Vágenknecht Jiří

8

4,31 Kg

11.

Dušánek Bohuslav.st

9

4,47 Kg

12.

Stuchlík Jiří

9

1,7 Kg

13.

Čapek Jakub

9,5

3,5 Kg

14.

Novák Vráťa

10

4,56 Kg

15.

Horyna Tomáš

11

0,24 Kg

16.

Hruška Václav.st

11,5

0,23 Kg

17.

Toth Jakub

12

0,27 Kg

18.

Vondra Martin

12,5

0,76 Kg

19.

Prokop Václav

13

0,51 Kg

20.

Vaško Jan

13,5

0,03 Kg

21.

Hlavatý Tomáš

14

0 Kg

22.

Bieleš Tomáš

15

0 Kg

23-27

Nováková Eva

15,5

0 Kg

23-27

Danihelka Roman

15,5

0 Kg

23-27

Hruška Jiří

15,5

0,13 Kg

23-27

Pfeifer Filip

15,5

0 Kg

28

Helásek Martin

16

0 Kg

Capture CUP 2017

Umístění Název teamu Váha
1. Rebel Baits Team 30,74 Kg
2. Mr.Dravci Team 21,86 Kg
3. KS-FISH Team 16,21 Kg
4. Quintho Carp Team 10,32 Kg
5. Zlej Sen Team 6,83 Kg
6. H2O Team 6,77 Kg
7. Toto Team 3,53 Kg
8. Milenka Team 2,74 Kg
9. Team Nula 2,44 Kg
10. Delfín Team 1,71 Kg
11-14 Leonidas Carp Team 0 Kg
11-14 Beta Fish Team 0 Kg
11-14 Učedníci Team 0 Kg
11-14 Tullamore Team 0 Kg

První ryba závodu kapr o váze 2,44Kg. Team Nula.
Nejtěžší ryba závodu kapr o váze 11,32 Kg. Mr.Dravci Team.

O pohár Děkana Královédvorského.

Umístění Jméno Míra
1. Bohuslav Dušánek.st 68 cm
2. Pfeifer Filip 65 cm
3. Hruška Václav 63 cm
4. Synek Martin 55 cm
5. Rolník Jan 52 cm
6. Stuchlík Jiří 46 cm
7. Vondra Martin 27 cm
8-10 Slezák Luboš 20 cm
8-10 Koryčanský Filip 20 cm
8-10 Dušánek Bohuslav.ml 20 cm
11-19 Prokop Václav 0 cm
11-19 Horák Matěj 0 cm
11-19 Škoda Josef.st 0 cm
11-19 Novák Vráťa 0 cm
11-19 Nováková Eva 0 cm
11-19 Malínský Adolf 0 cm
11-19 Hudeček František 0 cm
11-19 Šuliman Vít 0 cm
11-19 Dušánek Tomáš 0 cm

Umístění po 3.Kole KS-FISH

Umístění Jméno Body Váha
1. Riesner Petr 13 37,85 Kg
2. Falta Kamil 14 11,87 Kg
3. Horyna Tomáš 18,5 18,31 Kg
4. Pekárek Pavel 22 9,47 Kg
5. Dušánek Tomáš 22,5 24,01 Kg
6. Stuchlík Jiří 23 3,23 Kg
7. Pfeifer Filip 25,5 18,64 Kg
8. Dušánek Bohuslav.st 26 5,46 Kg
9. Vyhlídal Eman 28 7,86 Kg
10. Vondra Martin 30 9,99 Kg
11. Nováková Eva 30,5 8,65 Kg
12. Lajvr Daniel 31,5 12,83 Kg
13. Hauke Rudolf 37 5,36 Kg
14. Novák Vráťa 40 1,2 Kg
15. Prokop Václav 41 0,3 Kg
16. Toth Jakub 41,5 1,37 Kg
17. Šuliman Vít 43,5 5,45 Kg
18. Helásek Martin 44 0,22 Kg
19. Hrachovina Miloš 51,5 8,13 Kg
20. Šolc Milan 54 1,73 Kg
21. Vaško Jan 56,5 1,5 Kg
22. Plecháč Marek 57 0,4 Kg
23. Kalenský Petr 61 0,14 Kg
24. Hruška Václav 62,5 0,10 Kg
25. Kadlec František 62,5 0 Kg
26. Holčák Radek 67 20,99 Kg
27. Sičák Pavel 68 6,83 Kg
28. Říčař David 68 5,86 Kg
29. Hruška Jiří 68 0,53 Kg
30. Bartoněk Lukáš 68 0,46 Kg
31. Aleksandrová Alena 71,5 8,58 Kg
32. Čech Ondřej 72,5 0,09 Kg
33. Malínský Adolf 73 0 Kg
34. Peterka Jaroslav 73,5 1,53 Kg
35-36 Erban Vojtěch.st 74,5 0 Kg
35-36 Erban Vojtěch.ml 74,5 0 Kg
37. Pázler Vlasta 75 0,05 Kg
38. Kučera Tomáš 75,5 0,7 Kg
39. Šitina Josef 75,5 0,01 Kg
40. Zeman Luboš 76 1,94 Kg
41. Kratochvíl Jan 78,5 0 Kg
42. Kryl Jakub 79 0 Kg
43. Pleskač Jan.st 79,5 0 Kg
44-48 Pacovská Jana 80,5 0 Kg
44-48 Danihelka Roman 80,5 0 Kg
44-48 Vintera Jan 80,5 0 Kg
44-48 Pleskač Jan.ml 80,5 0 Kg

3.Kolo KS-FISH 24.9.2017 Výsledky.

Umístění Jméno Body Váha
1. Riesner Petr 3 11,80 Kg
2. Falta Kamil 3 1,91 Kg
3. Horyna Tomáš 4 3,16 Kg
4. Pekárek Pavel 4 1,39 Kg
5. Vondra Martin 5 7,80 Kg
6. Stuchlík Jiří 5 1,72 Kg
7. Dušánek Tomáš 6 11,36 Kg
8. Dušánek Bohuslav.st 6,5 0,60 Kg
9. Vyhlídal Eman 7 1,13 Kg
10. Šuliman Vít 7 0,65 Kg
11. Hruška Jiří 8 0,53 Kg
12. Toth Jakub 8,5 1,06 Kg
13. Pfeifer Filip 8,5 0,34 Kg
14. Lajvr Daniel 10,5 1,33 Kg
15. Kalenský Petr 10,5 0,14 Kg
16. Hruška Václav 12,5 0,10 Kg
17. Čech Ondřej.jun 12,5 0,09 Kg
18. Novák Vráťa 13 0,05 Kg
19. Nováková Eva 13,5 0,05 Kg
20. Prokop Václav 13,5 0,03 Kg
21-24 Helásek Martin 14,5 0 Kg
21-24 Erban Vojtěch.st 14,5 0 Kg
21-24 Erban Vojtěch.ml 14,5 0 Kg
21-24 Vaško Jan 14,5 0 Kg
25. Hauke Rudolf 15 0 Kg

Závody Dvojic 24.hodin 19.8-20.8.2017 Feeder,Plavaná VÝSLEDKY

Umístění Jméno Váha
1. Novák Vráťa,Nováková Eva 42,30 Kg
2. Vyčichl Michal,Toth Jakub 37,92 Kg
3. Riesner Petr,Horyna Tomáš 30,97 Kg
4. Říčař David,Říčař Josef 29,86 Kg
5. Pfeifer Filip,Tomáš Dušánek 26,19 Kg
6. Mačo Jiří,Poslušný 25,15 Kg
7. Dušánek Bohuslav st.,Dušánek Bohuslav ml.21,35 Kg
8. Novotný Jiří,Novotná Pavlína 15,24 Kg
9. Hlavatý Tomáš,Lajvr Daniel 12,09 Kg
10. Hauke Rudolf,Dočekalová Ivona 2,68 Kg
11. Prokop Václav,Kašpar Aleš 2,12 Kg

15.7. - 16.7.2017. Závod vytrvalců 24.hod Na Vítězné.Výsledky:

Umístění

Jméno

Váha

1.

Dušánek Tomáš

48,02 Kg

2.

Dušánek Bohuslav

43,57 Kg

3.

Riesner Petr

17,84 Kg

4.

Peterka Jaroslav

17,36 Kg

5.

Hruška Václav

13,79 Kg

6.

Horyna Tomáš

12,64 Kg

7.

Prokop Václav

7,42 Kg

8.

Holčák Radek

7,05 Kg

9.

Sičák Pavel

6,11 Kg

10.

Novák Vráťa

5,12 Kg

11.

Falta Kamil

3,84 Kg

12.

Pacovská Jana

3,52 Kg

13.

Toth Jakub

2,91 Kg

14.

Kalenský Petr

2,68 Kg

15.

Nováková Eva

2,52 Kg

16.

Pacovský Jiří

2,34 Kg

17.

Vaško Jan

1,74 Kg

18.

Hauke Rudolf

0,06 Kg

5.Ročník Anaconda CUP 2017

Pořadí Název teamu Váha
1. KS-FISH Team 84,76 Kg
2. Zlý Sen Team 59,48 Kg
3. Tullamore Team 34,32 Kg
4. H2O Team 33,76 Kg
5. Machino Team 30,10 Kg
6. Pustá Výrava Team 23,26 Kg
7. Čemor Team 20,49 Kg
8. Leonidas Carp Team 15,29 Kg
9. Beta Fish CT Team 14,17 Kg
10. Milenka Team 7,33 Kg
11. Kovárna Team 6,47 Kg
12. Učedníci Team 5,57 Kg
13. Slovajda Team 4,31 Kg
14. Harison Team 4,12 Kg

5.ročník závody dvojic Feeder-Plavaná

Umístění

Jméno

Váha

1.

Hruška Václav.st-Hruška Václav.ml

12,82 Kg

2.

Hrachovina Miloš-Falta Kamil

9,10 Kg

3.

Riesner Petr-Dušánek Bohuslav.st

8,36 Kg

4.

Stuchlík Jiří-Dušánek Bohuslav.ml

6,41 Kg

5.

Vondra Martin-Kučera Tomáš

5,69 Kg

6.

Toth Jakub-Mačo Jiří

5,28 Kg

7.

Pfeifer Filip-Dušánek Tomáš

4,64 Kg

8.

p.Kratochvíl-p.Mihalík

4,26 Kg

9.

Pacovský Jiří-p.Hanousek

4,05 Kg

10.

p.Macháně-p.Pirkl

2,86 Kg

11.

Horyna Tomáš-Martina Feichtingerová

2,67 Kg

12.

Hauke Rudolf-Ivona Dočekalová

1,97 Kg

13.

Novák Vráťa-Nováková Eva

1,81 Kg

14.

Prokop Václav-Kašpar Aleš

0,53 Kg

15-16

p.Suchý-p.Suchý

0 Kg

15-16

Kalenský Petr-Dundee

0 Kg

Výsledky po 2.Kole KS-FISH

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Riesner Petr

10

26,05 Kg

2.

Falta Kamil

11

9,96 Kg

3.

Horyna Tomáš

14,5

15,15 Kg

4.

Dušánek Tomáš

16,5

12,65 Kg

5.

Pfeifer Filip

17

18,30 Kg

6.

Nováková Eva

17

8,6 Kg

7.

Pekárek Pavel

18

8,08 Kg

8.

Stuchlík Jiří

18

1,51 Kg

9.

Dušánek Bohuslav.st

19,5

4,86 Kg

10.

Lajvr Daniel

21

11,5 Kg

11.

Vyhlídal Eman

21

6,55 Kg

12.

Hrachovina Miloš

21,5

8,13 Kg

13.

Hauke Ruda

22

5,36 Kg

14.

Šolc Milan

24

1,73 Kg

15.

Vondra Martin

25

2,19 Kg

16.

Novák Vráťa

27

1,15 Kg

17.

Plecháč Marek

27

0,4 Kg

18.

Prokop Václav

27,5

0,27 Kg

19.

Helásek Martin

29,5

0,22 Kg

20.

Kadlec Fanda

32,5

0 Kg

21.

Toth Jakub

33

0,31 Kg

22.

Kašpar Aleš

34

0 Kg

23.

Šuliman Vít

36,5

4,8 Kg

24.

Holčák Radek

37

20,99 Kg

25.

Sičák Pavel

38

6,83 Kg

26.

Říčař David

38

5,86 Kg

27.

Bartoněk Lukáš

38

0,46 Kg

28.

Aleksandrová Alena

41,5

8,58 Kg

29.

Vaško Jan

42

1,5 Kg

30.

Malinský Áda

43

0 Kg

31.

Peterka Jaroslav

43,5

1,53 Kg

32.

Pázler Vlasta

45

0,05 Kg

33.

Kučera Tomáš

45,5

0,7 Kg

34.

Šitina Josef

45,5

0,01 Kg

35.

Zeman Luboš

46

1,94 Kg

36.

Kratochvíl Jan

48,5

0 Kg

37.

Kryl Jakub

49

0 Kg

38.

Pleskač Jan.st

49,5

0 Kg

39-40

Pacovská Jana

50

0Kg

39-40

Hruška Václav.st

50

0 Kg

41-44

Kalenský Petr

50,5

0 Kg

41-44

Danihelka Roman

50,5

0 Kg

41-44

Vintera Ivan

50,5

0Kg

41-44

Pleskač Jan.ml

50,5

0 Kg

41-44

 

50,5

0 Kg

2.Kolo Ks-Fish

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Hrachovina Miloš

2

8,13 Kg

2.

Vyhlídal Eman

4.5

6,45 Kg

3.

Dušánek Tomáš

5

6,65 Kg

4.

Nováková Eva

5

5,1 Kg

5.

Riesner Petr

6

11,09 Kg

6.

Šuliman Vít

6,5

4,8 Kg

7.

Dušánek Bohuslav.st

7

2,78 Kg

8.

Sičák Pavel

8

6,83 Kg

9.

Pekárek Pavel

8

1,74 Kg

10.

Stuchlík Jiří

8

1,11 Kg

11.

Falta Kamil

8

0,93 Kg

12.

Helásek Martin

10

0,22 Kg

13.

Horyna Tomáš

10,5

8,71 Kg

14.

Plecháč Marek

11

0,35 Kg

15.

Šolc Milan

11

0,19 Kg

16.

Hauke Ruda

11,5

0,35 Kg

17.

Toth Jakub

12

0,31 Kg

18.

Prokop Václav

12

0,07 Kg

19-23

Lajvr Daniel

13

2,50 Kg

19-23

Kadlec František

13

0 Kg

19-23

Malínský Áda

13

0 Kg

19-23

Novák Vráťa

13

0 Kg

19-23

Pfeifer Filip

13

0 Kg

24.

Kašpar Aleš

14,5

0 Kg

25.

Pázler Vlasta

15

0,05 Kg

26.

Šitina Josef

15,5

0,01 Kg

27.

Vondra Martin

16

0 Kg

1.KOLO KS-FISH 23.4.2017

Umístění

Jméno

Body

Váha

1.

Falta Kamil

3

9,03 Kg

2.

Pfeifer Filip

4

18,30 Kg

3.

Riesner Petr

4

14,96

4.

Horyna Tomáš

4

6,44 Kg

5.

Holčák Radek

7

20,99 Kg

6.

Lajvr Daniel

8

9 Kg

7.

Říčař David

8

5,86 Kg

8.

Bartoněk Lukáš

8

0,46 Kg

9.

Vondra Martin

9

2,19 Kg

10.

Pekárek Pavel

10

6,34 Kg

11.

Stuchlík Jiří

10

0,4 Kg

12.

Hauke Ruda

10,5

5,01 Kg

13.

Alena Aleksandrová

11,5

8,58 Kg

14.

Dušánek Tomáš

11,5

6 Kg

15.

Nováková Eva

12

3,5 Kg

16.

Vaško Jan

12

1,5 Kg

17.

Dušánek Bohuslav.st

12,5

2,08 Kg

18.

Šolc Milan

13

1,54 Kg

19.

Peterka Jaroslav

13,5

1,53 Kg

20.

Novák Vráťa

14

1,15 Kg

21.

Kučera Tomáš

15,5

0,7 Kg

22.

Prokop Václav

15,5

0,2 Kg

23.

Zeman Luboš

16

1,94 Kg

24.

Plecháč Marek

16

0,05 Kg

25.

Vyhlídal Emanuel

16,5

0,1 Kg

26.

Kratochvíl Jan

18,5

0 Kg

27.

Kryl Jakub

19

0 Kg

28-32

Martin Helásek

19,5

0 Kg

28-32

Hrachovina Miloš

19,5

0 Kg

28-32

Kadlec František

19,5

0 Kg

28-32

Pleskač Jan.st

19,5

0 Kg

28-32

Kašpar Aleš

19,5

0 Kg

33-34

Pacovská Jana

20

0 Kg

33-34

Hruška Václav

20

0 Kg

35-38

Kalenský Petr

20,5

0 Kg

35-38

Danihelka Roman

20,5

0 Kg

35-38

Vintera Ivan

20,5

0 Kg

35-38

Pleskač Jan.ml

20,5

0 Kg

39.

Toth Jakub

21

0 Kg

YTQ4Mj